Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30
Stolní tenis v sokolovně
31
Stolní tenis v sokolovně
1
Stolní tenis v sokolovně
2
Stolní tenis v sokolovně
3
Stolní tenis v sokolovně
4
Stolní tenis v sokolovně
Turnaj ve stolním tenisu
5
Stolní tenis v sokolovně
6
Stolní tenis v sokolovně
7
Stolní tenis v sokolovně
8
Stolní tenis v sokolovně
9
Stolní tenis v sokolovně
10
Stolní tenis v sokolovně
11
Stolní tenis v sokolovně
12
Stolní tenis v sokolovně
13
Stolní tenis v sokolovně
14
Stolní tenis v sokolovně
15
Stolní tenis v sokolovně
16
Stolní tenis v sokolovně
17
Šibřinky 2023
Stolní tenis v sokolovně
18
Šibřinky 2023
Stolní tenis v sokolovně
19
Stolní tenis v sokolovně
20
Stolní tenis v sokolovně
21
Stolní tenis v sokolovně
22
Stolní tenis v sokolovně
23
Stolní tenis v sokolovně
24
Stolní tenis v sokolovně
25
Stolní tenis v sokolovně
26
Stolní tenis v sokolovně
27
Stolní tenis v sokolovně
28
Stolní tenis v sokolovně
1
Stolní tenis v sokolovně
2
Stolní tenis v sokolovně
3
Stolní tenis v sokolovně
4
Stolní tenis v sokolovně
5
Stolní tenis v sokolovně
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Hlášení rozhlasu > Hlášení 6.10.2018

Hlášení 6.10.2018



Vážení spoluobčané,

dovolte nám, abychom Vám oznámili výsledky senátních a komunálních voleb.

V senátních volbách v naši obci obdržela :

1, Božena Sekaninová - 44 hlasů

2, Jaroslav Fidrmuc - 41 hlasů

3, Irena Blažková - 38 hlasů 

4, Dagmar Halašová - 34 hlasů 

5, Zuzana Bohmová - 19 hlasů 

6, Jitka Chalánková - 16 hlasů 

7, Pavel Dopita a Marek Obrtel - 15 hlasů 

8, Pavel Makový - 7 hlasů 

9, Petr Michek - 4 hlasy 

Výsledky voleb do zastupitelstva obce. Nové zastupitelstvo bylo zvoleno v tomto složení 

Sdružení nezávislých kandidátů 

1, Ing. Josef Prusenovský - 125 hlasů

2, Ing. Libor Nosek - 122 hlasů 

3, Martin Makiš - 110 hlasů 

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 

1, Tomáš Antoníček - 73 hlasů 

Dobromilice 2018 - 2022 

1, Ing. Hana Žondrová - 129 hlasu 

2, Mgr. Kateřina Bombíková - 92 hlasů 

Nezávislí kandidáti z Dobromilic 

1, Milan Antoníček - 62 hlasů 

Nestraníci

1, Ing. Stanislav Mrňka - 61 hlasů 

Komunistická strana Čech a Moravy 

1, Jiří Antoníček - 64 hlasů